Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 100 — четвер, 29 травня 2014
Експерти коментують
Бухгалтерів доволі часто цікавлять запитання щодо податкових наслідків для платників податку у разі відсутності ТТН, а також чи завжди потрібна саме ця транспортна документація у разі перевезення товару з однієї точки до іншої? Думки спеціалістів Міндоходів та наші міркування із законодавчим підґрунтям читайте в коментарі.
На початку квітня законодавець вирішив повернути облігаціями ПДВ, заявленого до відшкодування до 01.01.2014 р. Але тоді окреслили тільки основні характеристики «облігаційного» відшкодування. Зараз Кабмін скористався наданим правом упорядкувати процес видачі, обігу та погашення ПДВ-облігацій.
Реклама
Підприємство замовило в нерезидента (польської фірми) створення на польському телебаченні рекламного ролика. Між Україною та Польщею укладено міжнародний договір про уникнення подвійного оподаткування. Чи потрібно в такому випадку сплачувати податок на репатріацію та обкладати цю послугу ПДВ?
ЄСВ
Бухгалтер у жовтні 2013 року нарахував працівнику згідно з договором ЦПХ винагороду за виконану роботу за вересень і жовтень 2013 року. Проте у звітності щодо ЄСВ за жовтень 2013 року бухгалтер не відобразив ані зазначеної винагороди, ані нарахованої суми ЄСВ. У травні 2014 року бухгалтер самостійно виявив помилку. Як відобразити у звітності ЄСВ «забуту» суму винагороди?
Оплата праці
На практиці досить часто трапляються ситуації, коли відбувається збільшення розміру надбавки за вислугу років, пов’язане з набуттям відповідного стажу, чи надбавку не виплачують два-три місяці, а потім виплату відновлюють, але в іншому розмірі. Як у таких випадках проводити індексацію?
Пенсійне забезпечення
Вихід на пенсію за півтора року до досягнення пенсійного віку — поширене явище, однак навіть навколо нього досить часто виникають запитання: чи буде виплачуватися пенсія, якщо така особа працевлаштується; як рахувати страховий стаж та пенсію, якщо така особа певний період перебувала на обліку в службі зайнятості?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!