Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 99 — середа, 28 травня 2014
Експерти коментують
Придбаваючи або створюючи об’єкт основних засобів, одразу постає питання з визначенням, до якої групи він належить для цілей нарахування амортизації. Тож у бухгалтерів постійно виникають запитання про те, до якої групи відносити ті чи інші об’єкти основних засобів, якщо їх назва не співпадає із зазначеними назвами груп у П(С)БО та Податковому кодексі України.
У якому розмірі виплачувати добові працівнику, направленому у закордонне відрядження для участі в симпозіумі, якщо усі витрати на себе бере приймаюча сторона? Залежно від виду та суми таких витрат добові зменшуються.
Сільське господарство
Сільгосппідприємство, яке не має власної сільгосптехніки, замовляє послуги з обробки своїх земель в іншого підприємства та передає йому для виконання цих робіт завчасно придбане пальне. Які наслідки з ПДВ матиме така операція для замовника — суб’єкта спецрежиму з ПДВ?
Оплата праці
Працівнику виплачували із січня 2013 року фіксовану величину індексації — 354 грн (базовим місяцем став січень 2013 року). У квітні 2014 році зарплату підвищили на 100 грн (з 4500 грн до 4600 грн). Водночас у квітні працівнику мали нарахувати поточну суму індексації (при базовому місяці — січень 2013 році) Як виплачувати індексацію у квітні 2014 року?
Первинні документи
Як отримати доступ до Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового й алкогольних напоїв? Який порядок реєстрації відповідних накладних у згаданому вище реєстрі?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!