Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 98 — вівторок, 27 травня 2014
Експерти коментують
Чи звільняється від оподаткування видача лікарем-терапевтом (приватний заклад охорони здоров’я) довідок на одержання путівки на санаторно-курортне лікування, якщо послуги в прейскуранті визначені окремими позиціями?
З 20 квітня запрацював оновлений Закон про закупівлі. Він, зокрема, змінив й особливості проведення закупівель в окремих сферах господарювання, а саме в монопольних. Як змінився порядок закупівель підприємствам-монополістам?
Відрядження
У разі коли працівник був у відрядженні усі робочі дні тижня та йому довелося працювати й у дні, які за графіком його роботи (при неповному робочому тижні) мали бути вихідними, тоді йому мають надати додаткові вихідні дні.
Єдиний податок
Приватний підприємець на єдиному податку групи 2 здав підприємству-загальносистемнику в оренду приміщення. Які в такому випадку наслідки для єдинника й для самого підприємства?
Договірна робота
Законодавець відносить поставку до різновиду купівлі-продажу. Проте вона має певні особливості. Зупинімося докладніше на порядку приймання-передавання товару. Договір постачання повинен містити чітко визначені умови приймання-передавання товару від постачальника покупцеві…
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!