Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 97 — понеділок, 26 травня 2014
Експерти коментують
Нематеріальні активи без строку дії амортизують не менше 2 та не більше 10 років. Та до змін у ПКУ, які запрацювали з 01.01.2014 р., строк становив 10 років. Чи можна у зв’язку із цим переглянути строк корисного використання нематактивів, які вже експлуатуються? Що говорять податківці?
Питання щодо оподаткування ліків та медвиробів не втрачають актуальності. Тож на черзі нові роз’яснення від Міндоходів, із яких ви дізнаєтеся: чи слід єдинникам, які здійснюють торгівлю ліками, реєструватися платниками ПДВ? А також чи обкладати податком медпрепарати, котрі закуповуються за бюджетні кошти?
ЗЕД
Український бізнес усе частіше стикається з таким інструментом урегулювання розрахунків із нерезидентами, як кредит-нота. Як відображається в податковому та бухгалтерському обліку кредит-нота в разі імпорту дефектних товарів? Як правильно задокументувати можливість надання кредит-ноти?
ПДВ
Наше підприємство (платник ПДВ) імпортувало товар. Заплановано, що частина цього товару використовуватиметься в оподатковуваних операціях, а частина — у неоподатковуваних. Як відобразити ці суми в додатку Д5 до декларації з ПДВ?
Оплата праці
Підприємство провадить підвищення зарплати випереджаючим шляхом з урахуванням прогнозного рівня інфляції. Чи потрібно порівнювати це підвищення (181 грн) з індексацією квітня, травня, червня поточного року? Чи платити травневу індексацію в сумі 34,26 грн?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!