Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 96 — п`ятниця, 23 травня 2014
Експерти коментують
Нацбанк роз’яснив особливості сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти. Отже, коли сплачується пенсійний збір? Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо договір на купівлю інвалюти був укладений до 01.04.2014 р.?
Законодавці встановили, що власники об’єктів нерухомості, які знаходяться в сільській місцевості та збудовані до 5 серпня 1992 року, можуть отримати свідоцтво про право власності на таку нерухомість, не маючи на руках технічного паспорта. Однак, чи все так просто?
Методика обліку
Облік виконання сервісним центром гарантійних зобов’язань шляхом ремонту чи заміни товару не спричиняє труднощів, от тільки в податковому обліку вже звично є певні нюанси. Розглянемо тонкощі податкового та бухгалтерського обліку гарантійного ремонту в сервісному центрі (не виробникові) товарів.
Податок на прибуток
Чи можна провести зарахування авансових внесків, сплачених під час виплати дивідендів, у рахунок щомісячних авансових внесків? Чи потрібно для зарахування оформлювати заяву? Яка судова практика?
ПДФО
Протягом звітного кварталу працівник нашого підприємства отримував місячну зарплату в розмірі 1700 грн, однак в одному з місяців його нагородили одноразовою премією в сумі 1000 грн, унаслідок чого в цьому місяці він втратив право на податкову соціальну пільгу. Як такі виплати відобразити у формі № 1ДФ: одним чи двома рядками?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!