Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 95 — четвер, 22 травня 2014
Експерти коментують
Нацбанк укотре подовжив дію обмеження щодо скорочення строку здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами, а також щодо обов’язкового продажу іноземної валюти.
Розраховану суму заниження бюджетного відшкодування з податкового повідомлення-рішення за формою В2 податківці мають урахувати у картці особового рахунка, яку віднедавна іменують «інтегрованою карткою платника». Протягом якого часу контролери повинні внести інформацію до інтегрованої картки?
Для того щоб вирішити, чи обкладати ПДВ ту чи іншу операцію з постачання послуг, слід визначити місце її постачання. Як з’ясувати місце постачання для проектних робіт?
Поворотна фіндопомога
Доволі часто в підприємств бракує обігових коштів. Це цілком нормально, адже будь-який бізнес потребує постійного динамічного розвитку, інвестицій. Тому отримують поворотну фінансову допомогу від засновника. Як відображати таку ПФД в обліку?
Податкові наслідки отримання поворотної фіндопомоги (ПФД) від засновника визначені ПКУ лише в разі, якщо термін її повернення не перевищує 365 календарних днів із дати отримання. Однак що робити у випадку, коли між датою отримання та датою повернення ПФД засновнику минає 365 днів?
У житті трапляється різне. Завжди потрібно сподіватися на краще, але й бути готовим до гіршого теж не завадить. Отже, слід розглянути ситуацію, у якій підприємству необхідно віддати поворотну фінансову допомогу чи позику засновнику, який помер
Як філії у своєму податковому обліку показати поворотну фіндопомогу, отриману від головного підприємства?
Підприємство отримувало фіндопомогу, будучи платником податку на прибуток, а зараз переходить на сплату єдиного податку, або ж брало її ще як підприємство-єдинник, а повертає, уже перебуваючи на загальній системі. Який податковий облік таких ситуацій?
Поворотна фінансова допомога, строк позовної давності за якою сплив, перетворюється в безповоротну. Адже за ПКУ сума заборгованості одного платника податків перед іншим, що не стягнена після завершення строку позовної давності, визнається як безповоротна фіндопомога. Які наслідки тягне це за собою?
Які наслідки спливу строку позовної давності для надавача ПФД? Які правила списання безнадійної заборгованості в бухгалтерському обліку? Хто сплачує податок на доходи в разі надання ПФД фізособі-працівнику?
Які податкові наслідки надання поворотної фінансової допомоги у платників податку на прибуток та єдиного податку? Як відображається надання допомоги у формі № 1ДФ? Чи потрібно нараховувати ЄСВ? Як відобразити у бухгалтерському обліку надання ПФД?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!