Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 93 — вівторок, 20 травня 2014
Експерти коментують
Які документи повинен подати банк для придбання іноземної валюти для оплати праці працівників нерезидентів, які згідно з укладеними договорами (контрактами) працюють в Україні?
Хто зобов’язаний нараховувати, утримувати і перераховувати пенсійний збір до Державного бюджету під час купівлі інвалюти?
На підставі якого документу відбувається купівля інвалюти у разі повернення інвестору іноземної інвестиції, якщо інвестиція вносилась у майновій формі? Як повернути за кордон інвалюту, яка була раніше продана на міжбанку в результаті обов’язкового продажу і не інвестована в Україні?
Заміна доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника на надбавку (за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи) чи премію недоречна, адже вони мають скоріше заохочувальний характер.
Методика обліку
Договори комісії на придбання товарів давно користуються популярністю в суб'єктів господарювання. Головна їх перевага — в особливому порядку обкладення. Про це і піде мова в даній статті.
Юридичні консультації
Вексель видано в рахунок оплати товару в 2012 році. Строк пред'явлення до платежу спливає в 2014 році. Нині в підприємства немає коштів, аби оплатити вексель. Як правильно перенести дату погашення векселя? Коли вексель вважатиметься простроченим?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!