Як заповнити рядок «Індивідуальний податковий номер покупця» у податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій?
Газета № 92 / 19 травня 2014
Зміст
Експерти коментують
Відпустки
ПДВ
Підсумкова податкова накладна: що зазначити в графі ІПН покупця
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Згідно з п. 201.7 Податкового кодексу України податкову накладну складають, зокрема, на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Однак у графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» цього документа не можна робити запис на кшталт: «передоплата за договором», «аванс» чи інший подібний. Навіть якщо на дату отримання авансу (часткової передоплати) платник ПДВ — постачальник ще точно не знає, які товари (послуги) він відвантажуватиме (надаватиме) першими, у графі 3 податкової накладної необхідно вказати номенклатуру поставки (найменування) товарів (послуг). Адже це один з обов'язкових реквізитів податкової накладної, без якого вона не відповідає вимогам ст. 201 ПКУ.
-
З 1 березня 2014 року платники ПДВ муситимуть складати податкові накладні на «міндоходівських» бланках. До того ж змінилася не лише форма, але й правила її заповнення…
-
Занесення записів про постачання товарів (послуг) неплатникам ПДВ (звичайним фізособам, приватним підприємцям, юрособам) у р. І Реєстру, безумовно, має свої особливості. Такі постачання, як правило, проводять на підставі:
податкових накладних, складених за щоденним підсумком операцій;
податкових накладних, оформлених на кожну окрему операцію з постачання для неплатника ПДВ.
-
Нормативні документи
-
Втратив чинність 01.03.2014 р.
-
Редакція від 01.01.2014 р.
-
Чинний з 01.03.2014 р.