Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 92 — понеділок, 19 травня 2014
Експерти коментують
НБУ відповідає на численні звернення від юридичних та фізичних осіб щодо невиконання банками доручень на переказ коштів у національній та іноземних валютах на користь клієнтів, які мають відкриті рахунки в банках на території Автономної Республіки Крим та в місті Севастополь.
Мінфін роз’яснив, що на матеріали довгострокового використання знос нараховується в такому самому порядку, як і на інші необоротні матеріальні активи. Також детально викладено порядок обліку багаторічних насаджень від придбання до введення в експлуатацію.
Відпустки
Які нюанси потрібно врахувати під час обкладення «перехідних» відпусток, тобто відпусток, що припадають на декілька місяців. Як їх слід обкладати ПДФО, як проводити нарахування й утримання ЄСВ та як відобразити їх у звітності?
Чи можна працівникові, який не відпрацював шести місяців на підприємстві, надати щорічну відпустку повної тривалості?
Працівника підприємства переведено на неповний робочий день. До запровадження неповного робочого часу працівник мав право на 24 к.дн. щорічної основної відпустки та 7 к.дн. щорічної додаткової відпустки за шкідливі й важкі умови праці. Чи зміниться тривалість його щорічних відпусток після переведення?
ПДВ
Як заповнити рядок «Індивідуальний податковий номер покупця» у податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!