Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 90 — четвер, 15 травня 2014
Експерти коментують
За результатами декларації 2013 року виявилося, що податок на прибуток за 2013 рік менше, ніж сплачені щомісячні авансові внески. Чи можна отриману різницю зарахувати в рахунок сплати щомісячних авансових внесків за 2014 рік? Чи потрібно при цьому складати заяву про зарахування переплати?
З 20 квітня запрацював новий Закон про держзакупівлі. Ним змінено вимоги до подання, розкриття та оцінки пропозицій учасників. У яких випадках тепер замовник може відхилити пропозицію учасника?
Виїзна торгівля
Я — фізособа-підприємець на загальній системі оподаткування, але планую стати єдинником. Під час заповнення заяви про застосування спрощеної системи оподаткування виникло одне запитання: як заповнити рядок 7 «Місце провадження господарської діяльності», якщо я хочу здійснювати виїзну торгівлю?
Підприємство реалізовуватиме продукцію власного виробництва за готівку. Чи обов’язково застосовувати РРО при виїзній торгівлі такою продукцією? Чи можна в цьому випадку покупцеві видавати квитанцію від прибуткового касового ордера?
У матеріалі розглянуто, у яких випадках при виїзній торгівлі слід використовувати РРО? Які особливості потрібно брати до уваги під час його застосування? До того ж інші питання щодо виїзної торгівлі…
Я — приватний підприємець, займаюся виїзною торгівлею. Під час проведення документальної виїзної перевірки мене оштрафували податківці, оскільки бракувало документів на товар, що реалізується. Чи обов’язково повинні бути документи на такий товар та чи правомірні дії податківців?
Єдинник групи 2, який займається виїзною торгівлею овочів (торгівля з автомобіля), планує реалізовувати товар в іншій області. Чи треба йому ставати на облік у такій «виїзній» області й подавати форму 20-ОПП до Податкової за новим місцем здійснення торгівлі?
Приватний підприємець займається виїзною торгівлею. Яка відповідальність йому загрожує за торгівлю з рук у непередбачених місцях?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!