Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 89 — середа, 14 травня 2014
Експерти коментують
Контролеры предоставили долгожданную обобщающую налоговую консультацию по уплате единого налога и ЕСВ предпринимателями-упрощенцами, которые мобилизованы. Таким образом, все ли мобилизованные предприниматели освобождены от уплаты единого налога и ЕСВ, рассмотрим в материале…
Із 20 квітня запрацював новий Закон про держзакупівлі. Він суттєво не змінив процедури закупівель, проте вніс коригування до них у частині строків процедур закупівель. Що ж було змінено в кожній із процедур закупівлі?
Виїзна торгівля
Як оформити людей, що торгують на виїзді та чи встановлено особливості при їх працевлаштуванні? Для того щоб убезпечити себе від неприємностей, підприємству, яке торгує на виїзді, варто офіційно прийняти людей на роботу.
Планую зайнятися виїзною торгівлею продуктами харчування, алкогольними напоями та тютюновими виробами. Чи є обмеження на їх продаж? Які документи потрібні?
Ми доставляємо товар контрагентам безпосередньо в магазини. Розрахунок проводимо на місці та видаємо касовий чек (переносний РРО). Податкова схиляється до того, що це виїзна торгівля, та потрібен патент. Чи справді при цьому можна говорити про виїзну торгівлю — навіть немає об’єкта торгівлі?
У матеріалі пояснюється, скільки патентів має отримувати підприємство на виїзну торгівлю за наявності, наприклад, трьох власних чи орендованих машин…
Які товари дозволено продавати під час виїзної торгівлі через засоби пересувної мережі та чи існують обмеження для такого продажу?..
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!