Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 88 — вівторок, 13 травня 2014
ПДВ
Товариство здійснює реалізацію медикаментів і виробів медичного призначення, що обкладається ПДВ за ставками 7% та 20%. Як бути із формуванням податкового кредиту в цьому випадку. Чи може товариство розраховувати на всю суму вхідного ПДВ?
Підприємство до 1 квітня уклало договір на постачання лікарських засобів. Звісно, у ціні договору не було враховано ПДВ. Як учинити після 1 квітня, коли запровадили ПДВ 7%?
На початку року було проведено конкурсні торги на закупівлю ліків і виробів медпризначення. Однак з 01.04.2014 р. на такі товари нараховується ПДВ. До того ж упродовж лютого–квітня суттєво зріс курс валют і, як наслідок, імпортовані такі товари. Чи можна в такому випадку змінити ціну договору про закупівлю?
Аптека на загальній системі оподаткування не була до 1 квітня платником ПДВ. Податківці наполягають, аби ми подали заяву на реєстрацію ПДВшником і нараховували з 1 квітня ПДВ 7%, оскільки обсяги продажів за минулий рік понад 300 000 грн. Чи слід подавати заяву й нараховувати ПДВ?
Підприємство виробляє вироби медичного призначення. Тому з 01.04.2014 р. почало використовувати ставку ПДВ — 7%. Раніше ми придбавали запаси, ПДВ за якими не відносили до податкового кредиту. Чи можна задекларувати податковий кредит, якщо покупки здійснювали більше року тому — до 01.04.2013 р.?
Методика обліку
Рішення щодо проведення уцінки товарів приймаються із різних причин — через низький попит на товар, втрату споживчих якостей, наближення строку придатності тощо. Пропонуємо розібратися із документальним оформленням та відображенням в обліку уцінки товарів…
Земельні відносини
У разі коли під час виникнення спорів щодо земельних ділянок, постає запитання: який орган займається вирішенням таких спорів? Як обрати суд чи інший орган для вирішення спору? Який процес звернення у відповідні органи? Хто та як розглядає земельний спір?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!