Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 86 — четвер, 8 травня 2014
Експерти коментують
Що вважається обробкою персональних даних, яка становить особливий ризик для прав і свобод осіб; чи завжди необхідно отримувати згоду фізособи на обробку її персональних даних; хто контролює дотримання законодавства про обробку персональних даних — роз’яснив Омбудсмен.
Як роз’яснив Мінфін, від операційного циклу може залежати віднесення МШП до складу запасів, а матеріали до складу запасів у бухгалтерському обліку потрапляють виходячи з характеристик відповідно до Плану рахунків.
Нацбанк подовжив дію тимчасових валютних обмежень. Нові вимоги діятимуть до 1 червня. Які операції в інвалюті можна проводити вільно? Чи можливо достроково повернути інвалютний вклад? Як купити чи продати іноземну валюту?
Матеріальна допомога
Яку допомогу нададуть ветеранам до Дня Перемоги? Чи може підприємство надати ветеранам подарунки та як вони оподатковуються?
ЄСВ
Як у звіті з ЄСВ заповнити таблицю 6 додатка 4, якщо працівнику в одному місяці (у квітні) нарахували зарплату й відпускні (неперехідні)? Водночас загальна сума заробітку та відпускних перевищує максимальну величину бази нарахування єдиного внеску.
Приватне підприємництво
Чи можна суму благодійної допомоги включити до податкових витрат підприємця? Якщо так, коли та в якій графі в Книзі обліку доходів і витрат відображати такі витрати?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!