Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 84 — вівторок, 6 травня 2014
Експерти коментують
1 квітня 2014 року під час розрахунку податку на нерухомість замість житлової площі слід ураховувати загальну площу нерухомості. Порядок розрахунку податку змінився посеред року, а це викликало безліч запитань. Яка офіційна позиція Міндоходів?
З квітня 2014 року не лише скоротився список, а й змінилися терміни, на які дозволяється попередня оплата. Тож договори повинні укладатися із дотриманням нових положень. Проте не так просто буде з договорами, котрі укладаються за результатами процедур закупівель, за якими визначено переможців до зазначеної дати
ПДВ
Підприємство отримало передоплату за послуги від замовника-нерезидента. Спочатку гроші надійшли на розподільчий рахунок, а наступного дня після обов’язкового продажу — на поточні рахунки підприємства. Як у бухобліку буде відображено надходження авансу? На яку дату виникають зобов’язання з ПДВ?
Податок на прибуток
Наше підприємство придбаває товар для подальшого продажу. У первинному документі постачальник товару окремим рядком виділяє відшкодування з/д тарифу (відповідає умовам — базису поставки). Куди в бухгалтерському та податковому обліку віднести дані витрати: до витрат на збут або до собівартості товару?
Готелі
Як відомо, із початку 2013 року в систему оподаткування був уведений податок на нерухомість. Наразі залишається відкритим запитання: чи повинні сплачувати податок на нерухомість готелі, мотелі й інші подібні заклади?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!