Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 77 — середа, 23 квітня 2014
Експерти коментують
Який курс НБУ брати під час визначення податкових зобов’язань зі сплати митних платежів у зв’язку зі зміною порядку встановлення валютного курсу? Законодавці врегулювали це питання в ПКУ.
У Податковий кодекс були внесені зміни щодо порядку обкладення ПДВ товарів, які ввозяться на митну територію України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, несупроводжувальному багажі. Як визначається база обкладання?
Унаслідок змін, передбачених так званим «антикризовим Законом», імпорт ліків та медвиробів опинився під ставкою 20%. Тепер цей недолік усунено...
Перелік платників ПДВ, які отримали бюджетне відшкодування, публікуватимуть на сайті Держказначейства. Тут же зазначатимуть і суму відшкодування…
В ст. 197 ПКУ з'явиться нова пільга - на ввезення природного газу
Депутати надали відстрочку аптекарям для перепрограмування в РРО нової ставки 7% ПДВ і фактично звільнили їх від відповідальності за друк касових чеків неналежної форми до 1 червня 2014 року.
Дивіденди повинні були обкладатися ПДФО за прогресивною шкалою ставок (15%–25%) починаючи вже з 1 липня 2014 року, однак законотворці відтермінували набрання чинності таких змін до 2015 року.
Після внесених у ПКУ змін Законом № 1166 на період із 1 квітня по 30 червня 2014 року відсотки по депозитах обкладаються ПДФО за ставкою 5%. Однак чергові зміни до ПКУ звільнили платників податків від оподаткування процентів за депозитами на період до 1 липня 2014 року…
За яких умов пенсії з іноземних джерел включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та обкладаються ПДФО?
З перехідних положень ПКУ виключать спеціальні ставки акцизного податку та показники мінімального акцизного податкового зобов’язання із сигарет і цигарок, які мали б застосовуватися із 01.01.2015 р.
Нові ставки акцизу на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, встановлені «антикризовим Законом», запрацюють вже з 01.07.2014 р.
З 18 квітня 2014 року утилізаційного податку більше не існує. Депутати ВРУ прийняли закон, який скасовує всі норми ПКУ, що стосуються цього податку.
Посадові особи органу Міндоходів більше не підлягають обов'язковому державному особистому страхуванню. Одноразова допомога посадовим особам Міндоходів виплачуватиметься не з держбюджету, а за рахунок Фонду страхування від нещасних випадків.
ПДВ
Як обліковувати в податковому обліку операції з перегляду цін у бік збільшення, коли товар ще не відвантажено? Чи потрібно коригувати податкові накладні на попередню оплату?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!