Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 76 — вівторок, 22 квітня 2014
Звітність
Отримавши приємну можливість користуватися податковими пільгами, у суб’єкта господарювання як «бонус» з’являється обов’язок звітувати про суми податкових пільг. Розглянемо найцікавіші питання щодо того, хто, коли та в яких випадках має подавати Звіт про пільги та розберімо його заповнення по графах
ПДВ
Продавець уклав договір на постачання товару з підприємством — платником ПДВ. За покупця здійснив попередню оплату його відокремлений підрозділ, який має інше місцезнаходження. Чи може постачальник виписати податкову накладну платнику ПДВ — покупцю, зазначивши тільки його назву та місцезнаходження?
Нерухомість
Підприємство придбало будівлю. Земельну ділянку під такою будівлею попередній власник будівлі орендував у міської ради, адже вона перебуває в державній власності. Договір оренди наразі не розірвано. Хто повинен сплачувати орендну плату за земельну ділянку в такому випадку?
Юридичні консультації
Підприємство, яке не є благодійною організацією, планує надати від свого імені благодійну допомогу, у вигляді коштів, на лікування та реабілітацію дитини. Чи достатньо для цього наказу по підприємству про надання благодійної допомоги, чи потрібно оформлювати договір?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!