Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 75 — п`ятниця, 18 квітня 2014
Експерти коментують
Як обліковувати відсотки за депозитами? Як визначати справедливу вартість основних засобів? Яку фінансова звітність подають суб’єкти мікропідприємництва та малого підприємництва? Як змінилися форми № 1-м, № 2-м та № 1-мс і № 2-мс?
На сьогодні досить поширена практика збирання грошей благодійними організаціями для допомоги хворим людям у лікуванні. Міндоходів роз’яснює, у яких випадках допомога на лікування та медичне обслуговування осіб не обкладається ПДФО, та які для цього потрібно мати підтвердні документи.
ПДВ
Як правильно оформити в податковій накладній поле для виду цивільно-правового договору, його дати й номера з 01.03.2014 р.? Що вказувати, якщо угода оформлювалась усно? Чи може поле для номера договору бути порожнім або стояти прочерк?
Земельні відносини
Оренда земель — досить поширена процедура сьогодні. Однак оренда земділянки приватної власності є простішою порівняно з орендою земділянок державної та комунальної власності. Тож які кроки слід зробити, для того щоб орендувати земділянку державної чи комунальної власності?
Неприбуткові організації
Що для неприбуткових установ означає використання коштів не за цільовим призначенням і чи потрібно такі кошти обкладати податком на прибуток?
Бюджет
Чи може робітник із комплексного обслуговування й ремонту будівель, що працює в дитячому садку на повну ставку, працювати в цьому ж закладі ще на 0,5 ставки слюсарем-електромонтером, якщо режим роботи дитсадка — з 8:00 до 18:00?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!