Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 74 — четвер, 17 квітня 2014
Експерти коментують
Міндоходів роз’яснило, за якою ставкою утримувати ЄСВ із премії, нарахованої державному службовцю після звільнення з держоргану: 3,6% чи 6,1%. На жаль, його роз’яснення не зовсім узгоджується з нормами чинного законодавства.
Методика обліку
Перед кожним роботодавцем постає питання організації охорони праці. Які обов’язки роботодавця у сфері охорони праці; коли створюється служба охорони праці; як проводити атестацію робочих місць, навчання працівників, організовувати медогляди; які витрати на охорону праці несе роботодавець та як їх оподатковувати та обліковувати?
Дивіденди
Підприємство — платник податку на прибуток тримало дивіденди. Чи включається такий дохід до податкових доходів компанії та, відповідно, чи оподатковувати його? Якщо дивіденди одержано від платника єдиного податку, чи збільшувати дохід?
Торгівля та ресторанне господарство
Відкриття літнього майданчика біля кафе чи ресторану — тривала та поетапна процедура. Алгоритм дій залежить від нормативних документів, затверджених місцевими радами. Отже, які дозвільні документи слід отримати для розміщення та роботи літнього майданчика?
Звітність
Відомості з антикорупційних декларацій окремих категорій працівників держорганів та органів місцевого самоврядування мають обов’язково оприлюднюватися. Яких категорій осіб це стосується? У які строки та в який спосіб кадрові підрозділи мають це зробити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!