Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 73 — середа, 16 квітня 2014
Юридичні консультації
У періоди фінансової нестабільності взаємозаліки між господарюючими суб’єктами стають неабияк популярними. Але в основі будь-якої господарської операції — юридичне підґрунтя. У цьому випадку також є своєрідні юридичні нюанси, невиконання яких призведе до визнання взаємозаліку недійсним
РРО та каса
У статті розглянемо правила визначення ліміту каси за надходженням і витрачанням готівки, наведемо зразки документів про розрахунок і встановлення ліміту. Також ви дізнаєтеся, кому обов’язково встановлювати ліміт каси та в якій сумі, про строки здавання готівкової виручки в банк.
ЄСВ
Військовозобов’язаному працівнику, викликаному на навчальні збори в березні 2014 року, нарахували зарплату й збережений за декілька днів березня середній заробіток, а також середній заробіток за кілька днів квітня? Як нараховувати єдиний внесок на зазначені суми та показати в таблиці 6 звітності по ЄСВ?
У таблиці 6 Звіту по ЄСВ за вересень, жовтень 2013 року та січень 2014 року було відображено нарахування відпускних і зарплати одним рядком без зазначення типу нарахувань. ЄСВ нараховано та сплачено в повному обсязі. Чи буде це порушенням та як виправити помилку?
Звітність
Коли виникає обов’язок подання звітів за формою № 3-ПН та № 4-ПН? У який строк це потрібно зробити? Які наслідки в разі їх неподання?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!