Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 72 — вівторок, 15 квітня 2014
Експерти коментують
Перед бухгалтерами часто постають запитання: чи потрібно відображати зазначені події в таблиці 5 та як оплату навчальних зборів показувати в таблиці 6 форми № Д4? ПФУ надав змістовну відповідь на них…
Чи може фізособа-єдинник групи 2 надавати послуги із проживання в готелі іноземцям, які проживають в Україні нетривалий час?
Податок на прибуток
Які підприємства мають подавати декларацію з податку на прибуток щокварталу? Чи визначає обсяг доходу за минулий рік порядок подання декларації? Як впливає результат першого кварталу на періодичність подання декларації? Якщо минулий рік збитковий, а І квартал прибутковий — як звітувати?
Підприємство сплачує авансові внески з податку на прибуток. Перший квартал 2014 року виявився збитковим. Вирішили скористатися правом — подати декларацію за І квартал. Із якого місяця можна не сплачувати щомісячних авансових внесків? Чи не нарахують нам штрафні санкції за несплату авансів у квітні?
Лікарняні
Як розрахувати лікарняні, якщо під час хвороби працівника змінився графік роботи: підприємство перейшло на неповний робочий тиждень? Яку кількість робочих днів брати в розрахунок: із урахуванням нового графіка чи старого?
ЗЕД
Підприємство уклало договір позики з резидентом Кіпру. За договором настав строк сплати процентів. Чи можуть сторони договору вибрати, у якій державі сплачувати податок із суми процентів? Чи може відсутність порядку застосування норм Конвенції бути підставою для несплати податку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!