Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 70 — п`ятниця, 11 квітня 2014
Дивіденди
Підприємство нарахувало й виплатило дивіденди засновнику-фізособі в І кварталі 2014 року за 2013 рік. Подає декларацію з прибутку раз на рік. Звіт з пільг (йдеться тільки про дивіденди) потрібно подавати щокварталу, раз на рік чи не подавати взагалі?
Виплата дивідендів пов’язана з необхідністю сплати авансового внеску з податку на прибуток. Проте ПКУ передбачена низка винятків. Коли не потрібно сплачувати авансові внески у разі виплати дивідендів? Яку ставку податку на прибуток використовувати? Чи можна дивідендні авансові внески зарахувати в щомісячні?
Держава також може провадити господарську діяльність, і механізм реалізації цього права аналогічний приватному сектору: шляхом утворення та/або участі в підприємствах. Як реалізується право держави на отримання прибутку від участі в господарській діяльності — розглянемо в статті...
Орендні відносини
Підприємство планує виробництво продукції. Для майбутнього виробництва взяло в оренду приміщення, у яких зараз відбувається монтаж виробничого обладнання. До яких витрат у бухгалтерському та податковому обліку відносити витрати на оренду приміщення?
Приватне підприємництво
Чи може фізособа-підприємець, котра застосовує загальну систему оподаткування, віднести до витрат звітного року витрати попереднього року, якщо залишок товарних запасів на початок і кінець попереднього року не відображався в Книзі обліку доходів і витрат?
Охорона здоров'я
З’ясуємо, чи має право на підвищення посадового окладу за важкі та шкідливі умови немедичний працівник, зокрема, прибиральник службових приміщень, наркологічної амбулаторії центральної районної лікарні?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!