Оподаткування дивідендів має певні особливості як у підприємства-емітента, так і в одержувача дивідендів, зокрема, коли вони виплачуються фізособі. Отже, який порядок оподаткування дивідендів, за якими ставками та як звітувати за цими доходами, читайте в публікації.
Газета № 69 / 10 квітня 2014
Зміст
Експерти коментують
Дивіденди
ПДФО при виплаті дивідендів фізособам
Не актуальна редакція
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Починаючи з 01.07.2014 року дохід у формі процентів, дивідендів, роялті та інвестиційного прибутку обкладатимуть ПДФО за прогресивною шкалою обкладення: від 15% до 25%, а не за ставкою 5%.
-
Я — фізособа-єдинник на групі 3, неплатник ПДВ, маю розрахунковий рахунок і відкриваю депозит — із мого розрахункового рахунка на депозитний рахунок надходять гроші. А проценти наприкінці кожного місяця по депозиту я отримую на розрахунковий рахунок. Підкажіть, чи обкладаються отримані відсотки по депозиту єдиним податком (5%) і ПДФО (18%)?
-
У вересні 2016 року підприємством (ТОВ) нараховані дивіденди фізособам за підсумками ІІІ кварталу. Виплати й перерахування податку на доходи фізосіб із дивідендів (5%) були проведені на початку жовтня, тобто в IV кварталі. Чи правильно це та як цю виплату відобразити у формі № 1ДФ? Чи буде штраф за те, що виплата й нарахування були проведені в різних звітних періодах?
-
Нормативні документи
-
Редакція від 01.04.2011 р.