Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 68 — середа, 9 квітня 2014
Експерти коментують
Міндоходівці розповіли про застосування особливої ставки ПДВ 7% на продаж ліків та медвиробів. Також вони приділили увагу заповненню податкових накладних та реєстру. Правила спеціальні і прямо не слідують з нормативно-правових актів…
Як індексувати зарплату працівника на роботі за сумісництвом, якщо за основним місцем роботи він працює на 0,75 ставки й отримує фіксовану суму індексації, розраховану виходячи із розміру прожиткового мінімуму?
Чи встановлена гранична сума готівкових розрахунків у разі погашення заборгованості перед фізособою за придбані товарно-матеріальні цінності (далі — ТМЦ) для потреб фірми за власні кошти?
Спільна діяльність
Податковий облік спільної діяльності веде вповноважений учасник. Спільна діяльність є окремим платником податку, для якого діють загальні норми ПКУ, але з особливостями. Які особливості податкового обліку спільної діяльності?
Єдиний податок
Як оподатковується дохід фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку групи 1 або 2, отриманий від провадження діяльності, не зазначеної в Реєстрі платників єдиного податку, та яка відповідальність застосовується до цього платника?
Юридичні консультації
Як погасити податкову заборгованість та заборгованість із оплати праці, якщо всі рахунки підприємства арештовані. Про способи вирішення такої проблеми читайте в матеріалі.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!