Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 65 — п`ятниця, 4 квітня 2014
Експерти коментують
З 1 липня змінюється розмір допомоги при народженні дитини. Наскільки змінилася її сума? Який порядок сплати ЄСВ за осіб, котрі перебуватимуть у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у зв’язку зі скасуванням допомоги, яка виплачувалася за час такої відпустки?
Спочатку ввезення ліків законодавець мав прирівняти до першого постачання, яке планували оподатковувати за ставкою 7%...
Законодавці затвердили нові ставки земельного податку для земділянок, нормативна грошова оцінка яких не проведена, та збільшили мінімальний розмір орендної плати
Загалом ставки збору за першу реєстрацію транспортних засобів змінились абсолютно для всіх видів транспортних засобів, та всі вони підвищилися приблизно з однаковою пропорційністю, у середньому на 8,2% — 8,3%.
Заходи по запобіганню фінансової кризи зачепили й екологічний податок (Закон № 1166). Зокрема зміни торкнулися ставок податку. Що ж нового в екологічному податку з 01.04.2014 р.?
Ставки збору за спеціальне водокористування підвищили приблизно на 8,6%...
Збільшення доходної частини бюджету очікують і від платників цільової надбавки на природний газ. Але законотворці не збільшили ставку збору, натомість розширили коло платників та об’єктів оподаткування.
Як і очікувалось, ставки за користування радіочастотним ресурсом України зросли вдвічі. Але автори закону передбачили ситуації їх коригування...
З 1 травня підвищать акциз на пиво
Акциз на алкоголь підвищують поступово: з 01.04.2014 р. та з 01.09.2014 р.
Акциз на тютюнові вироби підвищать з 01.07.2014 р.
З 01.04.2014 р. підвищено акциз на деякі нафтопродукти
Удвічі підвищено акциз на легковики та мотоцикли. Також акцизом обклали мотоцикли та мопеди з двигуном до 500 куб. см.
З 2015 року фіксований сільгоспподаток розраховуватимуть виходячи із нормативної грошової оцінки одного гектара земель з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року. Які наслідки такої зміни бази оподаткування?
Податок на прибуток
Минулого року підприємство задекларувало від’ємний об’єкт оподаткування. Чи існують обмеження в перенесенні збитків у 2014 році? Чи можна увесь збиток записати в декларацію з прибутку за І квартал 2014 року? Як впливає результат діяльності за І квартал на періодичність подання декларації?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!