Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 63 — середа, 2 квітня 2014
Звітність
Яку форму № 1ДФ використовувати, звітуючи за І квартал 2014 року: затверджену наказом ДПСУ № 1020 чи наказом Міндоходів № 49?
Працівника підприємства направлено в службове відрядження, та йому видано аванс на відрядження. Після повернення працівник надав звіт про використання коштів, при цьому на частину витрат він не надав підтвердних документів (кошти також не повернув). Як це відобразити у формі № 1ДФ?
Яка відповідальність передбачена за неправильно зазначений податковий номер платника податку у формі № 1ДФ, якщо помилка самостійно виправляється шляхом подання уточнюючого звіту?
Бухгалтерський облік
Як у бухгалтерському обліку відображається переуступлення права вимоги? Які особливості такого обліку перевідступлення прав у кредиторів і боржника?
Основні засоби
Підприємство купує основні засоби за допомогою посередника. І сплачує йому за це відповідну суму винагороди. Чи потрібно враховувати в складі первісної вартості основних засобів суму такої винагороди, сплаченої посереднику? Як показати в обліку витрати на посередника?
Валютні операції
Чи можуть контролери нарахувати пеню за порушення строків розрахунків у інвалюті, якщо підприємство звернулося до міжнародного комерційного арбітражу з позовом, а після отримання оплати відмовилося від позову?
ЄСВ
У страхувальників часто виникають запитання щодо особливостей заповнення реквізитів 12, 13 та 14 таблиці 7 додатка 4 до Порядку № 454
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!