Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 62 — вівторок, 1 квітня 2014
Експерти коментують
Користувачі РРО повинні подавати електронні копії розрахункових документів і Z-звітів, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті РРО або в пам'яті модемів, чи інформацію про обсяг розрахункових операцій. Що робити коли протягом тривалого часу немає світла чи Інтернету?
Військові збори та мобілізація
Працівнику підприємства прийшла повістка прибути на навчальні військові збори. Ми розрахували й виплатили середню зарплату, як передбачено законодавством. У який спосіб ці суми показати в обліку? Чи треба утримувати ПДФО, нараховувати ЄСВ? Чи можна віднести їх до податкових витрат? Як обліковувати компенсацію?
Що робити єдиннику, якого мобілізовано: чи потрібно йому сплачувати податки, збори та подавати звітність? Якщо так, то як це зробити, аби уникнути штрафів? Про можливі шляхи вирішення ситуації ми розкажемо в матеріалі.
Податок на прибуток
Підприємство провело реконструкцію будівлі, яка знаходиться в нього на балансі. Після цього отримали новий технічний паспорт. Чи можна витрати на виготовлення технічного паспорта в БТІ віднести до податкових? Як їх показати в бухобліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!