Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 61 — понеділок, 31 березня 2014
Топ-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах березня найгучніші новини місяця!
Експерти коментують
На практиці досить часто держфінінспектори, встановивши винну особу, вимагають одразу відшкодувати завдані збитки, хоча для цього немає законних підстав. Адже це, як і визнання вини працівника об’єкту контролю, справа суду.
Контролери розповіли про нюанси застосування звільнення від ПДВ операцій з постачання (імпорту) паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 за УКТЗЕД…
Основні засоби
Як відобразити в податковому обліку продаж об’єкта основних засобів (зокрема, й невиробничих, безоплатно отриманих раніше)? Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ, та з якої бази? Чи можна відновити податковий кредит, не відображений раніше за основними засобами?
ПДВ
У додатки до декларації з ПДВ уносять не лише вартісні показники, але й дані, які не впливають на розрахунки. Однак і до цих відомостей подеколи закрадаються помилки. Незважаючи на відмінності в інформації, усунути промах можна за єдиним алгоритмом.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!