Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 60 — п`ятниця, 28 березня 2014
Експерти коментують
Чи можна віднести до податкових витрат плату за оформлення проїзного документа (якщо оформлення в касах «Укрзалізниці» не в центральному вокзалі)?
Військові збори та мобілізація
Беручи до уваги ситуацію, що склалася в Україні, тема мобілізації вийшла на перший план. У статті розберімося, що таке мобілізація та навчальні збори, розглянемо, які існують види мобілізації та проаналізуємо, обов'язки підприємств, установ, організацій та громадян, щодо мобілізації.
Як правильно оформити відбуття працівників підприємства на навчальні військові збори чи у зв’язку з мобілізацією? Детально про це читайте у статті
З оголошенням часткової мобілізації активізувалася робота військкоматів із надсилання повісток військовозобов’язаним працівникам. Як діяти бухгалтеру та які виплати здійснювати працівникам, яким надійшла повістка?
Відшкодовуватися виплата середнього заробітку за період навчальних зборів має на той рахунок, з якого бюджетна установа здійснила такі виплати. Проте йдеться лише про компенсацію нарахованого середнього заробітку за період зборів, а нарахований на таку оплату ЄСВ відшкодуванню не підлягає.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!