Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 58 — середа, 26 березня 2014
Експерти коментують
З 12.03.2014 р. державним органам, підприємствам, установам та організаціям, які використовують кошти держбюджету, доводиться виконувати нові Заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів. У чому їхня суть і як виконувати на практиці?
Нещодавно було затверджено нову форму товарно-транспортної накладної. Питань навколо її заповнення та використання чимало. Пов’язано це із тим, що затвердженого порядку заповнення нової форми ТТН немає. Звісно, деякі відповіді можна знайти в Правилах перевезень вантажів, але все ж таки не всі. Мінінфраструктури через це видало лист, у якому роз’яснило деякі нюанси заповнення та використання ТТН (форма № 1-ТН).
Податок на прибуток
Підприємство зводить об’єкта капітального будівництва. У зв’язку із цим виникають витрати на охорону, освітлення й утримання такого недобудованого об’єкта. Як правильно відобразити такі витрати в податковому обліку?
Юридичні консультації
Законодавець пропонує розстрочити виконання такого рішення, повертаючи борг частинами з певним інтервалом часу. Та наскільки такий варіант є реальним через призму нинішньої практики та до яких результатів може призвести?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!