Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 55 — п`ятниця, 21 березня 2014
Договірна робота
Питання недійсності правочину чи то договору завжди було під прицілом контролюючих органів. Не секрет, що це інструмент для нарахування податків у їхніх руках. Тому й пересічному платнику податків важливо знати про стан справ у двобої «правочини vs податки».
Оплата праці
Нещодавно оновлено порядок проведення індексації доходів громадян. Тривалий період поріг індексації не перевищував 101% і індексацію доходів більшість роботодавців не проводили. Тому зараз стають актуальними запитання щодо особливостей проведення індексації зарплати працівників у світлі останніх нововведень.
ПДФО
Працівник не повернув підприємству поворотну фінансову допомогу в установлений строк. Чи виникають у цьому випадку зобов’язання щодо сплати ПДФО?
ПДВ
Сільгосппідприємство надає послуги сільгосптехнікою в межах спецрежиму з ПДВ. Відповідно до умов договору, частину витрат на її ремонт несе замовник. Як відобразити в ПДВшному обліку отримання від замовника компенсації витрат на ремонт, а також суми вхідного ПДВ у вартості ремонтних робіт?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!