Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 54 — четвер, 20 березня 2014
Експерти коментують
Міндоходів оприлюднило своє бачення окремих моментів під час заповнення нової Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої наказом Міндоходів 30.12.2013 р. № 872, і Звіту про контрольовані операції.
Давальницькі операції
На положеннях договору (контракту) про переробку давальницької сировини ґрунтуються митні процедури, пов’язані з переміщеннями сировини та продуктів її переробки через митний кордон України. Прогалини й не-точності в давальницькому контракті затримують митне оформлення товарів і перешкоджають як вико-нанню самого контракту, так і використанню податкових пільг, передбачених українським законом для тран-скордонної переробки товарів. Тому сторонам угоди не обійтися без чіткого уявлення про те, як формулюється давальницький контракт
Пенсійне забезпечення
Маю понад 15 років стажу роботи на журналістській посаді, але на момент досягнення пенсійного віку (11.09.2012 р.) працювала в товаристві з обмеженою відповідальністю. Чи маю я право на призначення пенсії відповідно до законодавства про державну службу?
Чи зараховується до стажу, що надає право на виплату грошової допомоги в розмірі 10 пенсій, час військової служби на посаді середнього медичного персоналу та період роботи на виборній посаді в місцевій раді?
Чи входить до страхового стажу період догляду за інвалідом групи І. Якщо так, то на підставі яких документів?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!