Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 52 — вівторок, 18 березня 2014
Експерти коментують
Чи набирає чинності нормативно-правовий акт міністерства через 10 днів після його державної реєстрації, якщо такий нормативно-правовий акт не було офіційно опубліковано?
Суб'єкти господарювання, які виробляють і реалізують алкогольні напої, зобов’язані подавати в орган доходів і зборів звіт про обсяги виробництва та/або обігу алкогольних напоїв. Чи можна виправити помилки в уже поданому звіті та чи загрожує якийсь штраф за подання звіту з помилкою?
Нематеріальні активи
Підприємство оплатило ліцензію вартістю понад 300 тис. грн, яка діє більше року. Як враховувати витрати на таку ліцензію? Чи буде вона нематеріальним активом? Якщо так, у якому періоді відобразити його появу в балансі, який строк служби встановити та як амортизувати?
Бюджет
Якщо розпорядник бюджетних коштів одержував кошти від ФСС по ТВП для виплат працівникам, які утримуються за рахунок коштів різних бюджетів, то і в Звіті про рух грошових коштів дані суми відображаються в окремих формах, складених за кожним із бюджетів.
ЄСВ
Працівнику нарахували матеріальну допомогу в грудні 2013 року (за рахунок фонду оплати праці), але її не відобразили у звіті по ЄСВ за грудень 2013 року. Як виправити помилку у звіті за лютий 2014 року: просто показати нарахування за грудень у поточному звіті чи потрібно застосовувати код типу нарахувань «2»?
Як відображати у звітності по ЄСВ суми, донараховані ПФУ під час проведення перевірок за період до 01.01.2011 р.?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!