Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 50 — п`ятниця, 14 березня 2014
Оптимізація оподаткування
Як у податковому обліку відобразити продаж товарів (робіт, послуг) за ціною нижче собівартості? Чи можна собівартість товарів відобразити у витратах повною сумою? Чи потрібно коригувати податковий кредит? Наскільки ризикована така операція з податкової точки зору? Яка судова практика?
Фінзвітність
Із дати річної звітності до дати, коли така звітність потрапляє до широкого кола користувачів, часто проходить кілька місяців. Можуть відбутися події, які вплинуть на рішення користувачів. Щоб не ввести їх в оману, в обліковій практиці закріпили поняття «подія після звітної дати».
Оплата праці
Підприємство надало працівникові позику грошовими коштами. Чи може підприємство утримати належну до повернення суму позики із зарплати працівника за першу половину місяця?
Пально-мастильні матеріали
Під час техобслуговування автомобіля моторну оливу (мастило) доливають або ж замінюють (за потреби). Також заміна оливи може відбуватися в ході капремонту агрегатів автомобіля або їхньої заміни. Яким же чином унормувати витрати моторних олив і мастил і провести їхнє списання?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!