Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 49 — четвер, 13 березня 2014
Експерти коментують
Як діяти підприємству, якщо суму ЄСВ, сплачену у вересні 2013 року на рахунки органу Пенсійного фонду, при переданні справ до органу доходів і зборів не відобразили по особовому рахунку платника, і внаслідок цього за підприємством в органі доходів і зборів обліковується заборгованість зі сплати ЄСВ?
Безнадійна заборгованість
Дебіторська заборгованість доволі часто виникає на підприємстві з різних причин. Однак під час її списання бухгалтеру важливо врахувати багато нюансів, які стосуються цієї заборгованості. Тому розглянемо окремі приклади списання безнадійної дебіторки в різних ситуаціях.
Методика обліку
Підприємство отримало аванс за послуги з оформлення візитівок. Згодом замовник попросив повернути йому передоплату, але ми вже замовили їх друк. Унаслідок цього ми повернули аванс за вирахуванням вартості друку. Як оформити в бухгалтерському та податковому обліку таку ситуацію?
Земельні відносини
Сума земельного податку становить певний відсоток від нормативної грошової оцінки земділянки. Однак виникає низка запитань, зокрема: що таке «нормативна грошова оцінка»; де її взяти; коли її застосовувати?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!