Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 46 — п`ятниця, 7 березня 2014
Експерти коментують
Дилема стосовно того, чи потрібно подавати в орган доходів і зборів під час митного оформлення товарів лист про те, що такі товари НЕ містять озоноруйнівних речовин, триває вже довго. Коли такий лист потрібно подавати? Чи вправі митні органи вимагати лист Мінприроди для митного оформлення?
Основні засоби
У матеріалі розглянуто порядок визначення, визнання, формування первісної вартості, поліпшення та переоцінки основних засобів, а також правила їх відображення, у т.ч. розкриття інформації про них, у фінансовій звітності, складеної за міжнародними стандартами
Єдиний податок
Чи може єдинник надати послуги з організації бенкету загальносистемнику, аби не злетіти з групи 2? Чи потрібно водночас відкривати новий КВЕД?
ПДВ
Упровадження з 2014 року витягів з Реєстру платників ПДВ замість звичних свідоцтв, викликає в платників деякі запитання, зокрема: з якої дати починають діяти нові податкові реквізити у випадку перереєстрації платника ПДВ? Чи потрібно у такий період зазначати в податковій накладній номер свідоцтва платника ПДВ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!