Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 42 — понеділок, 3 березня 2014
Експерти коментують
Міндоходів затвердило нову форму податкової декларації із плати за землю. Коли починати використовувати нову форму та які особливості її заповнення?
До якого бюджету сплачують ПДФО та куди подають форму № 1ДФ відокремлені підрозділи, котрі знаходяться в іншому місті й виплачують доходи фізособам за місцем розташування таких відокремлених підрозділів.
Топ-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах лютого найгучніші новини місяця!
Основні засоби
Як відобразити в бухгалтерському та податковому обліку заміну таких компонентів персонального комп’ютера, як монітор чи системний блок, якщо вони є частиною єдиного об’єкта основного засобу?
Звітність
Наше підприємство не подало звіт за 2008 рік із персоніфікації до Пенсійного фонду. Як нам тепер виправити помилку: за якою формою надати звіт і які штрафні санкції загрожують за несвоєчасну подачу?
РРО та каса
Якщо бухоблік веде аудиторська фірма, то чиї підписи повинні бути на звітності й касових документах за головного бухгалтера (бухгалтера, касира).
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!