Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 41 — п`ятниця, 28 лютого 2014
Експерти коментують
Чи може вносити готівкову виручку на поточний рахунок у банку засновник (власник) підприємства, який не є працівником цього підприємства, та що для цього потрібно.
01.03.2014 р. запрацюють нові ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої. А вже 01.04.2014 р. відбудеться наступна зміна ставок акцизного податку.
ЗЕД
Розрахунки за імпортний товар здійснюються інвалютою. А тому необхідно правильно оприбуткувати цей товар і розрахувати курсові різниці. Які нюанси оприбуткування імпортного товару? Коли слід розраховувати курсові різниці та як їх правильно порахувати?
Єдиний податок
Чи може приватний підприємець на єдиному податку групи 3 бути провайдером інтернет-послуг, при цьому уклавши договір з оператором? Яким видом договору оформити ці відносини?
Пенсійне забезпечення
Під час призначення пенсії мені відмовлено в зарахуванні до наукового стажу періоду роботи з 01.08.1997 р. по 31.08.2000 р. у Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління. Чи враховується робота в такому навчальному закладі до наукового стажу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!