Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 40 — четвер, 27 лютого 2014
Експерти коментують
Підприємство-імпортер продає кінцевому споживачеві імпортний товар у тій же тарі, у якій прийшов товар. Фактично у підприємства-імпортера не утворюються відходи. Чи потрібно у такому разі підприємству вести облік пакувальних матеріалів і тари за формою № 1-ВТ?
Контролери навели декілька умов застосування звільнення від ПДВ будівельно-монтажних робіт із будівництва доступного житла. Ці умови звужують коло суб’єктів пільги…
Відступлення права вимоги
У статті розглянуто правові аспекти операцій поступки права вимоги. Адже такі угоди не завжди виглядають як проста заміна кредитора в зобов'язанні. Інколи це договір купівлі-продажу, інколи — послуга (факторинг), а інколи вбачають навіть отримання поворотної фінансової допомоги.
Облік за МСФЗ
У статті наведено практичні рекомендації з обліку дооцінок, що відображаються в іншому сукупному доході. Особливу увагу автор приділив питанням обліку, списання та відображення у фінзвітності дооцінки (уцінки) нематеріальних актив та основних засобів залежно від вибраної моделі обліку таких активів.
Аптечна справа
Аптека відпускає лікарські засоби для осіб із гіпертонічною хворобою, а також здійснює безоплатний відпуск лікарських засобів пільговим категоріям населення. У першому випадку держава відшкодовує лише частку вартості відпущених ліків, а в другому — повну вартість. Як такі операції відобразити в бухгалтерському та податковому обліку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!