Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 39 — середа, 26 лютого 2014
Експерти коментують
22.02.2014 р. Верховна Рада України вирішила повернути країну до парламентсько-президентської форми правління. У зв'язку із цим, згідно з Конституцією, частина повноважень Президента передані Парламенту. До того ж з'являться деякі інші нововведення.
Міндоходів затвердило нову форму податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи. Коли вперше звітувати за новою формою? Які основні відмінності від попередньої мінфінівської декларації?
Статутний капітал
Чи можна збільшити статутний капітал ТОВ шляхом взаємозаліку вимог засновника (фізособи) щодо повернення поворотної фінансової допомоги? Якщо так, як це правильно юридично оформити?
Звітність
У яких випадках та в який термін роботодавець зобов’язаний подати Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів і про що він має пам’ятати під час його надання — читайте в статті
Юридичні консультації
Здебільшого інтереси підприємства доводиться представляти не першим особам. Тоді обов'язково заходить мова про довіреність. Тож саме довіреності та її правильному оформленню буде присвячений сьогоднішній матеріал.
Пенсійне забезпечення
Як не втратити пенсії та вчасно звернутися до Пенсійного фонду України — нам розповідає начальник відділу з питань призначення пенсій Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України
До заяви про призначення пенсії я надав одну довідку про заробітну плату за 60 календарних місяців роботи до липня 2000 року, але згодом надав іншу довідку за інші 60 календарних місяців, вважаючи, що завдяки цьому зможу розраховувати на більшу пенсію. Яку саме довідку враховуватимуть, для того щоб призначити мені пенсію?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!