Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 38 — вівторок, 25 лютого 2014
Експерти коментують
Міндоходів затвердило нове Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість. Оновили форми низки реєстраційних бланків, а також з'явилися форми запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (форма № 1-ЗВР) і запиту про отримання довідки з реєстру платників податку на додану вартість (форма № 1-ЗДР).
Кредиторська заборгованість
Підприємство погашає кредиторську заборгованість перед своїм постачальником згідно із судовими рішеннями. Чи є право в підприємства віднести погашену суму заборгованості до витрат поточного періоду?
Цінні папери
Чи потрібно включати до бази оподаткування податком на прибуток суму дооцінки цінних паперів, яка здійснена в бухгалтерському обліку після зміни котирувань?
Судові рішення
Підприємство, маючи вже на руках рішення суду про стягнення суми основного боргу, звернулося з позовом про стягнення з боржника інфляційних втрат та 3% річних. Що з цього приводу скаже суд?
Чи може учасник господарського товариства звернутися до суду для отримання інформації про діяльність останнього? Якщо так, то за який період він може отримати інформацію та чи існують особливості при наданні інформації в електроному вигляді?
Сторони в повному обсязі виконали умови договору, але потім виявилося, що від імені однієї зі сторін договір був підписаний не вповноваженою особою. Чи можна визнати такий договір недійсним?
Підприємство, маючи вже на руках рішення суду про стягнення суми основного боргу, звернулося з позовом про стягнення з боржника інфляційних втрат і 3% річних. Що із цього приводу скаже суд?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!