Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 34 — середа, 19 лютого 2014
Експерти коментують
Обмеження готівкових операцій в сумі 150 тис. грн: НБУ знову уточнює свою позицію.
Із 1 січня 2014 року запрацював ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Відповідно, виникли запитання щодо перехідних моментів. Серед них, зокрема, запитання про те, чи потрібно переглядати раніше розроблену кошторисну документацію з 1 січня?
ПДВ
Для виробників зерна та перших посередників в операціях із ним із 1 січня 2014 року діє нульова ставка ПДВ на експорт. Чи можна задекларувати податковий кредит за зерном, придбаним у грудні 2013 року? Як слід підтверджувати його походження? Чи застосовують нульову ставку до вивезення зерна, придбаного в першого посередника?
Облік за МСФЗ
Роз'яснення КТМФЗ (IFRIC) 21 «Обов'язкові платежі» обов'язкове для застосування зі звітних періодів, що починаються 01.01.2014 р. Основне питання, яке постає в КТМФЗ (IFRIC) 21, полягає у визначенні моменту визнання в бухобліку зобов'язання щодо сплати податків та інших обов'язкових платежів, що, як правило, сплачують у періоді, наступному за періодом, до якого ці податкові (обов'язкові) платежі відносяться.
Дивіденди
Загальні збори акціонерного товариства ухвалили рішення про виплату дивідендів. Однак водночас постало декілька запитань. Зокрема, чи існують які-небудь терміни виплати дивідендів в акціонерному товаристві? І чи має право на дивіденди акціонер, який продав до їх виплати власні акції?
Особистий інтерес
У цьому матеріалі — коментар позиції КСУ щодо застосування в судовій практиці правила, згідно з яким певні категорії осіб користуються правом на одержання частки в спадщині незалежно від тексту заповіту.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!