Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 33 — вівторок, 18 лютого 2014
Експерти коментують
Підприємство — неплатник авансових внесків отримало у 2013 році поворотну фіндопомогу від фізособи та повернуло її до кінця 2013 року. Чи потрібно суму такої допомоги відображати в річній декларації з прибутку? Який підхід податківців? Які наслідки за невідображення такої суми в доході?
Нову форму податкової декларації з ФСП планують офіційно оприлюднити 21.02.2014 р., тобто вже після граничного терміну подання розрахунку фіксованого сільгоспподатку на 2014 рік.
Методика обліку
Проведення медогляду працівників є важливою складовою охорони праці на підприємстві. Тому розповімо покроково, як правильно організувати проведення медогляду на підприємстві та в який спосіб відображати витрати на медогляд працівників у бухгалтерському та податковому обліку.
Судові рішення
Від чого залежить право на податковий кредит, як контролери повинні чинити з недійсними угодами, та які відмінності між нікчемною та недійсною угодами.
ВГСУ розглянув найпоширеніші питання практики вирішення спорів, що виникають із правовідносин страхування. До яких висновків дійшов суд?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!