Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 32 — понеділок, 17 лютого 2014
Експерти коментують
Знову маємо чергові зміни щодо індексації зарплати й інших доходів населення, які практично теж не вирішують проблемних питань, а навпаки, деякі з них ускладнюватимуть роботу бухгалтера. Тому знову доведеться звертатися за роз’ясненнями до Мінсоцполітики.
Міндоходів роз’яснило, як у ПДВшному обліку відображатиметься збільшення митної вартості імпортного товару. Отож, чи є право на податковий кредит на підставі аркуша коригування?
Приймаючи нового працівника на роботу, бувають ситуації, коли цей працівник бажає приступити до праці з першого числа місяця. Однак якщо цей день — вихідний, виникає запитання: чи може дата прийняття працівника на роботу, зазначена в наказі, припадати на неробочий день?
Податок на прибуток
Йдеться про резидента, який позичає кошти у нерезидента, що володіє 50% та більше статутного фонду позичальника. Варто приділити увагу відповідям на окремі ситуаційні запитання, які виникають на практиці
Єдиний податок
Фізособа-підприємець, платник єдиного податку групи 3 (платник ПДВ) планує відкрити декілька нових точок продажу товарів у різних районах міста. Куди в такому випадку він повинен сплачувати єдиний податок, ПДВ, ПДФО, єдиний соцвнесок за себе та за своїх найманих працівників — продавців?
ЄСВ
Працівнику в грудні нарахували зарплату за 22 р. дн. — 4800 грн, а в січні він приніс лікарняний із 25 по 31 грудня. Тому проведено сторнування зарплати за 5 р. дн. у сумі 1090,91 грн і нараховано лікарняні 1350 грн та заробітну плату 4800 грн за січень 2014 року. Як відобразити сторнування в таблиці 6 додатка 4 за січень 2014 року?
Судові рішення
Чи можна накласти штраф за кожен випадок нероздрукування або незбереження фіскального звітного чека?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!