Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 30 — четвер, 13 лютого 2014
Експерти коментують
Чи має Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виплачувати застрахованій особі-інваліду допомогу з тимчасової непрацездатності за час його перебування у санаторії, якщо путівка надана не за рахунок Фонду?
Суми адмінштрафів, накладених органами доходів і зборів на посадових осіб платників ЄСВ за порушення ними законодавства, сплачуються на рахунки, відкриті в органах Казначейства за кодом бюджетної класифікації доходів 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції».
Договірна робота
У зв'язку з падінням курсу гривні багато підприємств і підприємців зіткнуться з проблемою виконання договірних умов. Ми проаналізуємо всі юридичні нюанси цієї ситуації і запропонуємо шляхи вирішення питання.
Трудові відносини
Як бути, коли працівники не можуть потрапити на роботу у зв’язку зі складними погодними умовами або внаслідок неможливості роботи підприємства через акції протесту? Як оформити відсутність працівників на роботі в цих випадках? Про шляхи виходу зі складної ситуації для роботодавця та працівника читайте в нашій статті.
Нерухомість
Підприємець здає в оренду квартиру від свого імені. Чи може фізособа-підприємець від свого імені здавати нерухомість за нижчою ціною, ніж установлено міськрадою? Чи зміниться ситуація, якщо орендодавцем у договорі буде звичайна фізособа, а не підприємець?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!