Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 27 — понеділок, 10 лютого 2014
Експерти коментують
Вихідні дні, що припали на відрядження, оплачуються залежно від умов, передбачених у положенні про відрядження та колдоговорі. А ось чи потрібно виходити на роботу в дні від’їзду (приїзду) — це слід прописати в правилах внутрішнього розпорядку чи колдоговорі.
Міндоходів перезатвердив форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів і туристичного збору. Що змінилося в нових формах, а також, з якого періоду слід звітувати за новими формами?
ПДВ
Ми були платниками податку на загальній системі. Нам зробили передоплату за товар із ПДВ, виникло податкове зобов'язання. Потім ми перейшли на спрощену систему оподаткування (без ПДВ). Як закрити розрахунки з ПДВ, якщо відбудеться постачання товару? Чи зазначати ПДВ у видатковій накладній?
Оплата праці
Дні призупинення занять у школі, коли вчитель виходив на роботу, оплачують із розрахунку зарплати, встановленої під час тарифікації. Якщо ж було документально оформлено простій, учителю оплачують дні простою залежно від умов колдоговору: у розмірі тарифної ставки чи 2/3 тарифної ставки.
Позовна давність
Укладено договір про надання послуг. Замовник здійснив передоплату й не звертається із вимогою про її повернення чи із заявкою на надання послуг. Чи можна вважати отриману передоплату безпідставно набутим майном? З якого моменту почне перебіг позовна давність щодо повернення передоплати замовнику?
Перевезення та експедирування
Підприємство-перевізник є членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП), регулярно оплачує членські внески. Це дозволяє користуватися книжкою МДП при перевезенні товарів. Чи можна віднести суму таких членських внесків до податкових витрат?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!