Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 24 — середа, 5 лютого 2014
Експерти коментують
Міндоходів продовжує затверджувати нові форми звітності. Серед них опинилася й нова декларація з податку на нерухоме майно. Чим відрізняється нова форма від тієї, яка діє нині, та коли починати використовувати нову декларацію?
Податок на прибуток
Скільки звітних періодів із податку на прибуток можна виправити за допомогою поточної декларації? Інакше кажучи, скільки додатків ВП до неї можна додати? У старій декларації можна було виправити яку завгодно кількість звітних періодів. А ось у новій декларації з додатком ВП не все так однозначно.
ПДВ
Як відомо, формування податкового кредиту пов’язано з наявністю податкових накладних. Проте трапляється й так: податкова накладна є, а право платника податку на податковий кредит контролери ставлять під сумнів через відсутність у ній одного чи декількох обов’язкових реквізитів.
Юрособа — на загальній системі оподаткування, неплатник ПДВ, прийняла рішення про продаж нежитлового приміщення за 420 тис. грн фізособі. Автоматично ми потрапляємо під реєстрацію платником ПДВ. Чи повинні ми сплатити ПДВ у розмірі 70 тис. грн?
Пенсійне забезпечення
2014 рік ― це останній рік, коли жінки можуть скористатися правом дострокового виходу на пенсію при досягненні 55-річного віку. Тому виникає чимало запитань стосовно дострокового призначення та розмірів пенсії. Відповіді надають представники ПФУ.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!