Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 21 — п`ятниця, 31 січня 2014
Експерти коментують
Хто має контролювати характер операцій за особистим рахунком і які «заходи впливу» за порушення режиму його використання
Єдиний податок
Як зародилася спрощена система оподаткування та які етапи її становлення та вдосконалення?
Для здійснення господарської діяльності підприємство на спрощеній системі оподаткування планує викупити житлову квартиру на 1 поверсі та, відповідно, переобладнати її під магазин. Чи можна використовувати таке приміщення для госпдіяльності, не перевівши її до нежитлового фонду?
Чи виникає повторно дохід у вигляді простроченої кредиторської заборгованості після неповернення поворотної фіндопомоги протягом 12 календарних місяців?
ФОП-єдинник на групі 2 у минулому році для участі в тендері заплатив Замовнику тендерне забезпечення. На початку цього року після проведення торгів замовник повернув це забезпечення на розрахунковий рахунок єдинника. Чи є така сума доходом? Чи необхідно її включати до книги доходів? Чи потрібно з неї сплачувати податок?
Чи має право орган Міндоходів після припинення підприємницької діяльності фізособою — єдинником групи 3 вимагати від нього усунення виявлених порушень (недоплата єдиного податку, невідображення доходів) уже після закриття СПД?
Фізособа-єдинник переїжджає з м. Харкова до м. Києва (податкова адреса зміниться). Чи потрібно в такому разі перереєструвати Книгу обліку доходів і витрат?
Які строки встановлено для подання податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця з позначкою «довідково» та в який спосіб заповнюється поле «місяць» рядка 2 розділу І «Загальні відомості» такої декларації?
Як єдинникам групи 1 та 2 указати суми авансових внесків із єдиного податку в декларації платника єдиного податку фізичної особи — підприємця: з копійками чи без?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!