Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
168 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
336 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
560 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 20 — четвер, 30 січня 2014
Експерти коментують
Міндоходів наприкінці минулого року перезатвердило форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, а також Порядок його складання
Міндоходів для ріелторів затвердило нову форму Інформації про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди). Із якого моменту застосовувати нову форму та чи суттєві вона відрізняється від чинної на сьогодні форми звіту?
Податок на прибуток
Новий для податку на прибуток Додаток ТЦ створили для ситуацій, коли платник податку коригує суму доходів/витрат через невідповідність договірних цін звичайним. Подавати цей додаток повинні лише ті, хто коригує податкові доходи/витрати за правилами ст. 39 ПКУ.
Бухгалтерський облік
Хоча до пори масових відпусток ще далеко, але підприємствам саме час подбати про резервування коштів для оплати відпускних своїм працівникам та створити забезпечення так званого резерву відпусток. Хто та коли має його створювати?
ПДВ
Фірма, яка обслуговує та ремонтує наші машини, не виділяє в податковій накладній номенклатуру використаних матеріалів. Звісно, податкові накладні не реєструють в Єдиному реєстрі. Запчастини та матеріали для ремонту машини можуть бути імпортними. Чи не буде це причиною для зняття податкового кредиту?
Пенсійне забезпеченння
Отримую пенсію, призначену як посадовій особі місцевого самоврядування у порядку, передбаченому законодавством про держслужбу, з травня 2010 року. Після призначення пенсії ніде не працював. На даний час хочу працевлаштуватись на посаду державного службовця. Яким буде розмір пенсії?
У період з 23 березня 1990 року по 20 квітня 2002 року працював на посаді міського голови. У лютому 2014 року досягаю 60 років. Чи матиму право на призначення пенсії як посадова особа органу місцевого самоврядування відповідно до законодавства про державну службу.
У березні 2014 року мені виповниться 60 років. У період з 1985 року по 2004 рік був обраний головою селищної ради. Чи можуть мені при досягненні 60 років призначити пенсію за віком? Тоді за яких умов і в якому віці я матиму право на пенсію відповідно до законодавства про державну службу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!