Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
168 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
336 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
560 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 19 — середа, 29 січня 2014
Експерти коментують
Міндоходів роз’яснило, що суб'єкти індустрії програмної продукції, які використовують ставку податку на прибуток 5%, авансові внески, визначені в декларації за 2013 рік, у січні та лютому 2014 р. не сплачують. А чи мають вони сплачувати в ці місяці авансові внески, розраховані в декларації за 2012 р.?
Податківці запропонували новий механізм відображення операцій із постачання природного газу в обліку з ПДВ. На жаль, він містить неузгодженості. Крім того, суперечливими є поради контролерів щодо обліку операції в споживача.
Податок на прибуток
Нова декларація з податку на прибуток підприємства, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 872, серед іншого принесла новий розрахунок суми щомісячних авансових внесків. Як розрахувати авансові внески в декларації за 2013 рік?
Нещодавно затверджена нова Декларація з податку на прибуток підприємства поповнилася, зокрема, новим Додатком ВС «Інформація щодо нарахованих та перерахованих страховикам сум страхових платежів у розрізі страховиків». Хто повинен заповнювати такий додаток та які особливості його заповнення?
Із прийняттям нової податкової декларації з податку на прибуток зазнав суттєвих змін і Додаток ЦП. І це зрозуміло, адже старий додаток узагалі не пристосований до нової методики обліку операцій із цінними паперами, до того ж з 01.01.2013 р. за п. 151.4. ПКУ для таких операцій установлено спецставку — 10%.
Приватне підприємництво
Фізособа — підприємець на загальній системі оподаткування займається роздрібним продажем побутової хімії. Для цього придбав торговий патент. Чи включається вартість патенту до витрат загальносистемника та як його відобразити в Декларації про майновий стан і доходи?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!