Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 18 — вівторок, 28 січня 2014
Експерти коментують
24.01.2014 р. опубліковано нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємства з 14 додатками. З якого періоду її подавати? Які основні відмінності нової Декларації № 872 від її попередниці — Декларації № 1213?
З 2014 року запрацювали нові правила визначення вартості будівництва. А це означає, що розпорядники державних коштів мають здійснювати процедури закупівлі послуг із поточного ремонту й робіт на основі них. Для цього Мінекономрозвитку вніс зміни до Порядку визначення предмета закупівлі. Що ж змінилося?
Податок на прибуток
За який період ураховувати аванси? Як були в разі одночасної сплати дивідендних авансів? Що робити, якщо за результатами року в декларації збиток?
Приватне підприємництво
Який розмір ЄСВ застосовують фізичні особи ― підприємці, котрі обрали спрощену систему оподаткування під час нарахування заробітної плати (доходу) найманим працівникам?
Чи звільняються від сплати ЄВ ФОП, які водночас зі здійсненням підприємницької діяльності є найманими працівниками (застрахованими особами)?
Чи звільняються фізичні особи ― підприємці, платники єдиного податку першої та другої групи від сплати ЄСВ на час відпустки та за період хвороби?
З якого місяця фізична особа ― підприємець, яка обрала спрощену систему оподаткування, звільняється від сплати ЄСВ, якщо вона набула права на пенсію за віком не з початку звітного періоду?
Чи звільняється від сплати ЄСВ фізична особа ― підприємець, яка обрала спрощену систему оподаткування та є пенсіонером на пільгових умовах (не за віком), як ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!